Webové stránky

Tvoříme přehledné internetové stránky.

Webové stránky


Hned při prvním pohledu na Vaše webové stránky se může potencionální zákazník na internetu rozhodnout, jestli využije Vaší nabídky, nebo ne. Je potřeba mu nabídnout co největší komfort. Přehlednost www stránek, zajímavou grafiku, dostatečné množství informací, příměřenou velikost a barvu písmen, příjemný kontrast pozadí a zbytku webu. Je třeba, aby bez delšího hledání pochopil, co společnost nabízí a jak v co nejkratší možné době zjistí to, co potřebuje. Jen takový zákazník se bude na tento web rád vracet a doporučovat ho ostatním. Toho jsme si vědomi a tomu také při tvorbě webu všechno podřizujeme.

 

Vytvoření webu pomocí redakčního systému

Vytváříme internetové stránky v osvědčeném redakčním systému Joomla!, který umožňuje vše potřebné k výrobě www stránek nejvyšší kvality. Velký důraz klademe na grafiku stránek, protože se domníváme, že vizuální podoba může rozhodnout o úspěchu podnikatelského snažení. Kvůli originalitě i snadnější orientaci zákazníka volíme design přesně na míru činnosti podnikání. Velká výhoda redakčního systému spočívá v tom, že si sám klient může své webové stránky sám aktualizovat. Aktualizace je velmi jednoduchá a zvládne ji běžný uživatel.

 

Jak získat internetové stránky

Jak získat internetové stránky? Kontaktujte nás a společně si vyjasníme, jak byste si přáli, aby Váš web vypadal. Domluví se podmínky a vzápětí pro Vás vytvoříme zdarma cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení cenové kalkulace, www stránky v co nejkratší době (maximálně tří týdnů) vytvoříme, zaregistrujeme doménu a v případě zájmu Vás zaškolíme v přehledném redakčním systému, pomocí kterého budete moci své stránky kdykoliv sami editovat.

 

Ukázky naší práce

https://mediprevent.cz/

https://senior-resort-solenice.cz/

https://psychoterapie-matousova.cz/

https://akvlkova.cz/

https://ordinacehrdinova.cz/

http://www.gynera.cz/

https://ceskycopywriter.cz/

 http://diaopocno.cz/

https://ordinace-sevcikova.cz/

 

Chci webové stránky