O nás

Po vystudování Střední školy multimediální a propagační tvorby jsem v roce 2011 začal budovat svou značku JCweb. Začátky nebyly lehké, avšak díky svému odhodlání a nastaveným prioritám jsem postupem času získával důvěru a klientela se rozrůstala.

V současné době mám klienty po celé ČR.

Nadále se snažím vytvářet webové stránky "mou rukou". Zakládám si na přehledném a přesto moderním webu.
V mém portfoliu najdete webové stránky pro advokáty, developerský projekt, soudního znalce, jazykového korektora další služby. Největší zkušenosti jsem nabyl spoluprácí s lékaři, se kterými jsem vytvoři desítky webů pro zdravotnické subjekty.

Všem našim klientům děkujeme za důvěru a spolupráci.

 

Řekli o nás

Spolupráce s JC webem byla velmi úspěšná, realizace webu i SEO optimalizace nám pomáhá. Doporučuji pro další klienty.
MUDr. Robert Středa, Ph.D.

Spolupráce s JC Webem je výborná. Webové stránky jsou přehledné i pacienti si je chválí. JC web mohu jen doporučit.
MUDr. Andrea Adamcová

Se službami od JC webu jsem byl velmi spokojen. Spolupráce byla vždy věcná, konkrétni, ale zároveň férová a přátelská. Oceňuji hlavně flexibilitu a serióznost. Mohu vřele doporučit i dalším zájemcům o IT služby.
MUDr. Zdeněk Štěpánek

S webovými stránkami od JC webu jsem moc spokojená, vyhovují mi jak z hlediska bezvadného fungování, tak z estetického provedení. JC web mohu jenom doporučit.
MUDr. Iveta Petrželová

Spolupráce s JC webem na tvorbě našich webových stránek předčila očekávání. Už jsme měli zkušenost s jinou společností, ale právě tato spolupráce, flexibilita, nápaditost, zapracování našich požadavků do tvorby www stránek nám dala pocit, že skutečně realizujeme naše představy. Děkujeme a doporučujeme.
Ing. Martin Zenk

Spolupráce s JC Webem je výborná. Webové stránky jsou přehledné i pacienti si je chválí. JC web mohu jen doporučit.
MUDr. František Šnopl

Webové stránky od JC webu byly vytvořené dle mých představ a vše funguje bez problémů.
Luděk Vrabec

S webem od JC webu jsem nadmíru spokojený. Z dvou grafických návrhů jsem si vybral ten pravý a pozdější dolaďování proběhlo bez nejmenších potíží. Komunikace byla věcná a hlavně blesková. Všem doporučuji!
David Dvořák