Dále nabízíme

Rádi bychom Vám představili i naše další služby, které můžeme nabídnout. Většinou se jedná o služby, které jsou s webovými stránkami spojeny a vznikly díky poptávce. Máme s nimi tedy bohaté zkušenosti.

 

 

 

Grafické práce

Součástí tvorby přehledných webových stránek je i grafika webu. Protože se vždy snažíme vytvořit www stránky v návaznosti na zadané téma, musí s tím korespondovat i grafické zpracování webu. Děláme maximum pro spokojenost našeho klienta s grafickým provedením i rozvržením webových stránek. Součástí našich služeb není jen grafická podoba www stránek, ale také další grafické práce nepřímo spojené s tvorbou webových stránek.

Zjistit více

 

 

PPC reklama

Ten, kdo se zajímá o internetový marketing, jistě zaslechl pojem PPC, který z angličtiny (pay per click) překládáme jako „zaplacení za proklik“. PPC reklama se vyskytuje ve vyhledávačích společností Google, Seznam, Etarget a Facebook. Její největší výhodou je tedy platba za kliknutí přímo na Vaši reklamu, tedy za nový přístup na Vaše www stránky. PPC reklamu využívají všichni ti, kteří na svoje webové stránky chtějí z vyhledávačů přilákat potencionální klienty, ale zároveň chtějí platit až za přístup zákazníka na jeho stránky.

Zjistit více

 

 

Kompatibilita webových stránek

V současné době se stále rozšiřují digitální vymoženosti. Příkladem toho jsou populární smartphony (chytré telefony), tablety, mBooky, ipady a mnoho dalších nás v budoucnu ještě čeká. Právě díky těmto technologiím se musejí webové stránky zobrazovat jinak než na běžném stolním počítači a notebooku. Proto klademe velký důraz na to, aby se www stránky zobrazovaly na všech platformách stejně a splnily tak svůj účel.

Zjistit více

 

 

Socializace webových stránek

Socializace webových stránek je bezplatné využití sociálních sítí jako Facebook a Twitter k propagaci svých internetových stránek. V současné době je lidé, nejen v České republice, využívají ke sdílení odkazů na webové stránky, produktů, videí či obrázků. Tím, že sdílejí tyto materiály, prakticky vytvářejí bezplatnou reklamu – jejich přátelé mohou tato doporučení vidět na jejich zdi. Socializace webových stránek je evergreenem v online propagaci webových stránek a velmi ovlivňuje jejich úspěšnost.

Zjistit více